Share

INFINITY PRO – ŁÓDKA ZANĘTOWA PREMIUM Z GPS, KOLOROWĄ ECHOSONDĄ, KOMPASEM, AUTOPILOTEM.

Najważniejszą cechą łódki zanętowej INFINITY PRO jest możliwość korzystania z wszystkich zaawansowanych technologicznie usprawnień jakie są na rynku bez potrzeby transportowania wszystkich elementów osobno. Sterowanie łódką INFINITY PRO odbywa się za pomocą kontrolera, w którym zawarte są wszystkie te elementy nie potrzebujemy dodatkowego stojaka z echosondą bo wszystkie odczyty wyświetlane są w zintegrowanym wyświetlaczu w pilocie sterującym.

Jakość wykonania i funkcjonalność łódki zanętowej INFINITY PRO, a przede wszystkim minimalizm sprawiły, że to bez wątpienia najlepsza seryjna łódka zanętowa w Polsce.

Pilot wyposażony w kolorowy wyświetlacz przekaże najdokładniejsze odczyty echosondy w całym spektrum kolorów co pozwoli jeszcze dokładniej odczytywać zapisy z echosondy i bez problemowo oszacować zróżnicowanie dna! Namierzanie ryb wszelkiego rodzaju nigdy nie było takie proste. Kolorowa echosonda w łódce INFINITY PRO wyznacza nowy standard jakości łódek w których wszystkie elementy znajdują się w pilocie! Muł, piasek, namułek, roślinność, korzenie, kamienie czy żwir? Od teraz wiesz gdzie łowisz!

Odczyty kolorowej echosondy w INFINITY PRO można śmiało porównać do odczytów z popularnych echosond jak Toslon.

Usprawnienia zastosowane w modelu INFINITY PRO 2021:

– Nowe oprogramowanie odbiornika i pilota co zapewnia stabilniejszy sygnał oraz zdecydowanie lepszy zasięg nawet do 900m.
– Poprawione oprogramowanie pilota user-experience.
– Nowe lepszej jakości anteny odbiorników.
– Nowe oprogramowanie echosondy (mniejsze zakłócenia oraz dokładniejsze odczyty)
– Zoptymalizowanie oprogramowanie zarządzania silnikami + zwiększona szybkość pływania o 10%
– Delikatny facelifting kadłuba.
– Poprawiona jakość klejenia reflektorów/oświetlenia.
– Zwiększona moc światła reflektorów.
– Zmiana pozycji świateł sygnalizujących otwieranie komór.
– Zmiana położenia świateł pozycyjnych.
– Przeprojektowane wnętrze łódki i zmienione zostało położenie elementów elektronicznych by w przypadku zalania nie miały styczności z wodą.
– Wzmocnione mocowanie boxa na akumulatory.
– Zmieniony materiał uszczelek w całej łodzi głównie teflon.
– Program płyty głównej oszczędzający energię
– Solidniejsze mocowania pinów elektroniki.
– Zabezpieczenie włącznika przed dostawaniem się wody.
– W pełni bezpieczne porty ładowania (całkowicie wodoodporne)
– Śruby mocowania uchwytu bez użycia śrubokręta.
– Wprowadzenie kilku nowych języków oprogramowania pilota.
– Dopracowany branding łódki.

PARAMETRY ŁÓDKI INFINITY PRO:

– Zaawansowany 7 kanałowy kontroler o częstotliwości 2.4GHz z wyświetlaczem 
– Światła LED pozycyjne pozwalające na bezproblemowe lokalizowanie łódki na wodzie.
– Światła LED główne pozwalające na doświetlanie drogi przed kadłubem.
– Sygnalizacyjne światła LED sygnalizujące otwieranie się komór.
– Dwie sztuki akumulatorów litowo-jonowych 12v – do wyboru w zależności od wersji : 2x 25aH
– Możliwość ładowania akumulatorów od zewnątrz i od wewnątrz.
– Ładowanie dwóch akumulatorów w jednym czasie (2 ładowarki)(2x szybsze ładowanie)
– Wymiary kadłuba – 69cm x 44cm x 26cm (podane wymiary nie uwzględniają anteny),
– Bardzo dokładny GPS oraz bardzo precyzyjne odczyty z Echosondy.
– Autopilot prowadzi nas do zaznaczonych punktów na łowisku (999 możliwości), automatycznie wraca z powrotem po przyciśnięciu klawisza HOME oraz w przypadku braku zgubienia sygnału także powróci do nas samoczynnie.
– dokładność lokalizacji punktów GPS 1-3m.
– 2 zaczepy do zrzutu przynęty w tylnej części łódki.
– Zasięg to gwarantowany 500m do nawet 900m. ( uzależniony od warunków panujących na danym terenie)
– Waga INFINITY PRO to ok.10kg (w zależności od akumulatorów jakie zostały zastosowane)
– Prędkość pływania łódki zanętowej to 1-2m/s (uzależniona od warunków panujących na danym terenie). Także są to jedne z najszybszych łodzi zanętowych o tych gabarytach!
– Bardzo oszczędne systemy elektroniczne (akumulatory wystarczają na bardzo długo) (pływalność nawet do 20km w zależności od warunków)
– Oddzielne komory zanętowe otwierane i zamykane za pomocą siłowników.
– Ładowność komór zanętowych to ok 10kg. (dodatkowo są szczelne co pozwala na zalewanie Dipami)
– Wysokie burty i obudowa w formie Tritamaran bez problemu radzi sobie nawet z większymi falami.
– Wyważenie kadłuba zostało zaprojektowane tak by nie było szansy na wywrócenie się łodzi.
– Torba transportowa w formie plecaka – zmieścisz w nim łódkę i wszystkie dodatkowe akcesoria! transport na plecach jest na prawdę komfortowy.
– Trymowanie silników czyli wyrównywanie ich mocy przydaję się przy bocznym wietrze by bezproblemowo płynąć prosto.
– Oddzielne moduły elektroniczne wewnątrz łódki INFINITY PRO to oszczędność i największa zaleta w wypadku zużycia się jakiegokolwiek z elementów podmieniamy go na nowy. W przypadku innych łódek dostępnych na rynku wszystkie elementy są scalone na jednej płycie głównej więc gdy ulegnie awarii musimy wymieniać wszystkie elementy/moduły.
– Serwis polega na wypięciu modułów i wpięciu w ich miejsce nowych. (całą aparaturę można wymienić w 15 minut)
– Polska Dystrybucja i Gwarancja! Bardzo szybki serwis łódek zanętowych!
– Wsparcie pogwarancyjne.

2 LATA GWARANCJI PRODUCENTA, SPRAWNY SERWIS ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE!

Gwarantujemy, że każdy z klientów otrzyma pełne wsparcie techniczne odnośnie użytkowania łódek zdalnie sterowanych oraz dedykowanych do nich akcesoriów. Każda łódka objęta jest pełną gwarancją producenta na okres 2 lat i oczywiście po zakończeniu tego okresu świadczymy także usługi serwisu pogwarancyjnego. Centrum serwisowe działa bardzo sprawnie więc w większości przypadków jesteśmy w stanie serwisować produkty w terminie do 14 dni roboczych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ INFORMACJI O POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTACH ŁÓDKI ZANĘTOWEJ:

W obecnym modelu duża część uwagi została skierowana w  stronę zasięgu sygnału, który został zdecydowanie dopracowany. Obecnie przy testach na krótkich antenach, które są częścią zestawu uzyskaliśmy odległości nawet 740m a przy zastosowaniu anten o zwiększonej sile odbioru sygnału nawet 900m. W tej chwili tak sporego zasięgu nie znajdziecie w jakichkolwiek innych modelach zdalnie sterowanych. Oczywiście warto mieć na uwadze, że zbiornik zbiornikowi nie równy więc nie na każdej wodzie uda się uzyskać podobne rezultaty. Nasi testerzy przeprowadzali obecnie pierwsze testy na Zalewie Rybnickim więc możemy uznać, że dane są bardzo wiarygodne z uwagi na to, że uważany jest za bardzo trudny z dużą ilością zakłóceń pochodzących z elektrowni. Przy tym wszystkim oczywiście nie możemy pominąć tego, że sygnał jest cały czas bardzo stabilny i pozwala na pełną kontrolę nad łódką zanętową.

Z racji tego, że akumulatory litowo-jonowe są jednymi z najlżejszych, są one stosowane przede wszystkim we wszelkiego rodzaju sprzęcie elektronicznym. Obecnie najczęściej wykorzystuje się je w laptopach, telefonach komórkowych oraz oczywiście w łódkach zdalnie sterowanych.


Najwyższa jakość ogniw jakie zostały wykorzystane do budowy naszych akumulatorów jest gwarancją bezawaryjności i długotrwałego użytkowania tego rodzaju baterii.


W ofercie obecnie możemy wyszczególnić akumulatory o pojemności 50Ah (2x25Ah), które w zależności od wersji są instalowane w parach do każdej łódki INFINITY PRO. W każdej łódce znajdziecie 2 akumulatory o łącznej pojemności 50Ah

Kontroler INFINITY BOAT to zdecydowanie innowacyjne i bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie, które w ten wyjątkowo kompaktowy sposób łączy ze sobą funkcje kontrolera, kolorowego wyświetlacza echosondy, autopilota z funkcją programowania punktów oraz autopowrotu.

Od lat w łódkach zanętowych stosowane były osobne urządzenia, które zdecydowanie zajmowały o wiele więcej miejsca ponadto rozkładanie, uruchamianie i łączenie wszystkich urządzeń trwało sporo czaru i od tego czasu zadawaliśmy sobie pytanie w jakim celu? Odpowiedzią było połączenia wszystkich elementów układanki w jeden multifunkcyjny kontroler zarządzający pracą łódki zanętowej. Od tej chwili nie musimy tracić czasu oraz miejsca a oczywiście otrzymujemy tą samą jakość podzespołów. Kolorowy wyświetlacz nie tylko przedstawia wszystkie powiadomienia funkcjonalności ale także wyświetla wysokiej jakości odczyty echosondy nie szczędząc szczegółów, które każdy z nas karpiarzy wykorzysta by móc odczytać wszelkie informacje o strukturze dna oraz bytowaniu ryb.

W zestawie do każdej sprzedanej łódki zanętowej INFINITY BOAT dołączany jest plecak transportowy wykonany ze świetnej jakości materiałów oraz wyposażony jest w kilka wygodnych kieszeni w których możemy przechowywać ładowarki, dodatkowe baterie, pilota, anteny oraz inne akcesoria dedykowane do łódki. Zamki w plecaku są bardzo wytrzymałe a same paski na ramiona zabezpieczone są dodatkowo pinami uniemożliwiającymi urwaniu się pasów.

Z uwagi na to, że w naszych łódkach zanętowych INFINITY PRO akumulatory litowo jonowe występują w parach to dlaczego nie móc wykorzystać dwóch ładowarek do jednoczesnego ich ładowania? Niezależnie czy ładujemy akumulatory na zewnątrz czy za pomocą portów ładowania umieszczonych w tylnej części łódki zanętowej w INFINITY PRO zawsze używamy dwóch ładowarek by przyspieszyć czas ładowania akumulatorów o 50%! Jak to mówią czas to pieniądz! Diody sygnalizacyjne (czerwona i zielona) poinformują o statusie naładowania każdego z akumulatorów z osobna.

initial image

ECHOSONDA x GPS x AUTOPILOT

initial image

NAJBARDZIEJ KOMPAKTOWE NA RYNKU

initial image

NIEZAWODNE i MEGA SZYBKIE

initial image

NAJLEPSZY ZASIĘG DO 900m

Wkrótce przedstawimy nowe produkty

Marka InfinityBoat rozwija się w niewiarygodnym tempie. W tym momencie jesteśmy w trakcie testów nowych produktów uzupełniających obecną gamę produktów i akcesoriów.