Share

ZASADY SERWISU ŁÓDEK INFINITY:

W przypadku wystąpienia usterki prosimy o o wydrukowanie oraz wypełnienie formularza zgłoszenia oraz zapoznanie się z aktualnymi zasadami serwisu dostępnymi poniżej. Formularz należy w formie drukowanej wrzucić do opakowania z łódką.

– łódki gwarancyjne – wysyłamy naszego kuriera po odbiór.
– łódki pogwarancyjne – klient wysyła łódkę na własny koszt oraz odpowiedzialność. (przesyłka zwrotka 34,99 zł)

Łódź dostarczona do nas osobiście na serwis musi zostać odebrana osobiście. 
(prosimy o kontakt przed dostarczeniem łodzi – serwis pracuje w różnych godzinach)

Łódka powinna być zapakowana w oryginalny zestaw kartonów oraz styropianu. W przypadku braku oryginalnego opakowania użytkownik zobowiązany jest do zapakowania łódki w zamienny karton wypełniony z każdej strony styropianem lub innym podobnym wypełnieniem gwarantującym pełne bezpieczeństwo w transporcie. Nie odpowiadamy za uszkodzenia w transporcie jeśli łódka została nieprawidłowo zabezpieczona.

Serwis działa w większości przypadków w formule 14 dni door-to-door. (roboczych od dostarczenia łódki na serwis)(za wyjątkiem przypadków losowych np. urlop, święta, dni wolne)

Łódka powinna zostać dostarczona po upływie 24 miesięcy powinna zostać dostarczona na pełnyserwis pogwarancyjny. Informacje uzyskacie Państwo telefonicznie oraz mailowo. (procedura jak powyżej) Jeśli chcecie Państwo także upewnić się, że wszystko z łodzią jest w porządku w przypadku bardzo częstej eksploatacji istnieje też możliwość odpłatnego dodatkowego serwisu po upływie 12 miesięcy.

Klient zobowiązany jest dostarczyć łódkę wyczyszczoną. W przypadku sporych zabrudzeń będziemy doliczać opłatę 59,99zł za czyszczenie.

.

.

>>>>>>>>>>>>>> POBIERZ – FORMULARZ ZGŁOSZENIA REKLAMACJI! <<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.

.

.

CENNIK CZĘŚĆI:

wkrótce…

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH: (dotyczy serwisów pogwarancyjnych:

wkrótce ….

ADRES SERWISU:

 

 

INFINITYBOAT.PL

ul.KIjowska 52a

40-754 Katowice

694 670 110

Pilot wyposażony w kolorowy wyświetlacz przekaże najdokładniejsze odczyty echosondy w całym spektrum kolorów co pozwoli jeszcze dokładniej odczytywać zapisy z echosondy i bez problemowo oszacować zróżnicowanie dna! Namierzanie ryb wszelkiego rodzaju nigdy nie było takie proste. Kolorowa echosonda w łódce INFINITY PRO wyznacza nowy standard jakości łódek w których wszystkie elementy znajdują się w pilocie! Muł, piasek, namułek, roślinność, korzenie, kamienie czy żwir? Od teraz wiesz gdzie łowisz!

Odczyty kolorowej echosondy w INFINITY PRO można śmiało porównać do odczytów z popularnych echosond jak Toslon.

ZASTRZEŻENIA:

1. Łódz powinna zostać wodowana dopiero wtedy kiedy zostaną dokręcone wszystkie ze śróbkadłuba. Użytkownik powinien sprawdzić też czy są obecne wszystkie uszczelki na śrubach zamykających kopułę nad akumulatorami.
2.Pilot nie powinien mieć jakiegokolwiek kontaktu z wodą.
3. Po każdej ukończonej dłuższej zasiadce użytkownik powinen:- naładować baterie do pełna- odkręcić gryf oraz pokrywę baterii nad akumulatorami- odłączyć oraz wyciągnąć baterie- poprzez obrót do góry dnem sprawdzić czy nie ma jakichkolwiek śladów wody wewnątrz.- pozostawić łódkę do odparowania pary, która może tworzyć się przez kondensację.Jakiekolwiek sygnały związane z nieprawidłowym działaniem łódki oraz śladami wody powinnyzostać natychmiast zgłoszone a łódz nie użytkowana tylko otwarta i pozostawiona do wyschnięcia.
4. W przypadku samodzielnej ingerencji i zerwaniu plomb gwarancyjnych – reklamacje nie będąuwzględniane.
5. Używanie innych baterii niż oryginalne – spowoduje utratę możliwości reklamacji.
6. Jakiekolwiek zmiany wewnątrz i zewnątrz łódki spowodują utratę gwarancji.
7. Ładowanie baterii innymi ładowarkami niż oryginalne – spowoduje utratę gwarancji.
8.Jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne kadłuba – spowoduje utratę gwarancji.
10. Łódź nie może być włączana bez podłączenia anten w pilocie i łódce.
11. Łódź nie może by włączona jeśli pilot nie został uruchomiony.
12. Z plecaka transportowego użytkownik powinen korzystać z pełną ostrożnością pomimo, że są dodatkowo wzmocnione zawsze transportujemy go jak najbliżej ziemi lub zachowujemy ostrożność przy zakładaniu ramion plecaka by w przypadku urwania się któregoś z ramion łódka była asekurowana przez drugie ramię.
13. W przypadku awarii sprzęt odbieramy od klienta za pomocą kuriera. Klient powinien zabezpieczyć łódkę zanętowa w oryginalny fabryczny karton lub odtworzyć poziom jej zabezpieczeń tzn. łódka spakowana w plecaku transportowym + gruby karton + wypełnienie(styropianowe/inny materiał ochronny) z każdej strony łódki + wzmonienia z kawałków kartonu.W przypadku gdy łódka zostanie wysłana w samym plecaku bez zabezpieczeń klient natychmiast traci gwarancję na sprzęt niezależnie od uszkodzeń.
14. Łódka wysyłana na serwis powinna być doprowadzona do stanu czystości. W innym przypadkubędziemy naliczać opłatę dodatkową.
15. Przed wysyłką łódki na serwis prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie formularza zgłoszenia oraz zapoznanie się z aktualnymi zasadami serwisu dostępnymi na stronie infinityboat.pl / Formularz należy w formie drukowanej wrzucić do opakowania z lódką.
16. Stwierdzenie użytkowania nieoryginalnych baterii w łódce skutkuje utratrą gwarancji.

2 LATA GWARANCJI PRODUCENTA, SPRAWNY SERWIS ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE!

Gwarantujemy, że każdy z klientów otrzyma pełne wsparcie techniczne odnośnie użytkowania łódek zdalnie sterowanych oraz dedykowanych do nich akcesoriów. Każda łódka objęta jest pełną gwarancją producenta na okres 2 lat i oczywiście po zakończeniu tego okresu świadczymy także usługi serwisu pogwarancyjnego. Centrum serwisowe działa bardzo sprawnie więc w większości przypadków jesteśmy w stanie serwisować produkty w terminie do 14 dni roboczych.

initial image

ECHOSONDA x GPS x AUTOPILOT

initial image

NAJBARDZIEJ KOMPAKTOWE NA RYNKU

initial image

NIEZAWODNE i MEGA SZYBKIE

initial image

NAJLEPSZY ZASIĘG DO 900m

Wkrótce przedstawimy nowe produkty

Marka InfinityBoat rozwija się w niewiarygodnym tempie. W tym momencie jesteśmy w trakcie testów nowych produktów uzupełniających obecną gamę produktów i akcesoriów.