Share

INFINITYCARP.PL zostaje oficjalnym dystrybutorem łódek zanętowych InfinityBoat w Polsce i czechach

TAK DOBRZE SŁYSZELIŚCIE! ŁÓDKI ZANĘTOWE INFINITY PRO JUŻ W POLSCE A ZA CHWILE TAKŻE W CZECHACH!

Mamy zaszczyt przekazać Wam informacje o tym, że nasza firma została wyłącznym dystrybutorem łodzi zanętowych INFINITY PRO, akcesoriów oraz w przyszłym sezonie kolejnych modeli RC. Sprzedaż będzie obejmować rynek Polski oraz Czeski.

Naszego modelu nie trzeba nikomu przedstawiać jest to totalnie dopracowana konstrukcja oraz niezawodne podzespoły, które od kilku lat były projektowane i stale ulepszane (dawniej DNA CARP), których finalna wersja czyli INFINITY PRO właśnie wychodzi na światło dzienne!

Zakończyliśmy sprawdzanie i wysyłkę wszystkich preorderowych łódek do naszych klientów! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wyrozumiałość przy tegorocznych opóźnieniach i z całą pewnością zaznaczamy, że obecnie proces produkcji, transportu, dystrybucji oraz serwisu został już finalnie dopracowany by zapewnić płynność dostaw oraz pełne zadowolenie klienta! Do końca roku 2021 dotrze do nas jeszcze 100 sztuk więc obserwujcie nasz Fanpage bo za chwilę odpalamy kolejny preorder!

W najbliższych dniach przedstawimy też pełne stanowisko w jakich kierunkach nasza marka będzie się rozwijała i jak wiele zostało już zrealizowane w tym roku.
Możecie być pewni jednego będzie się działo!