Share

 

Doporučení

Przeczytaj co piszą o nas użytkownicy INFINITY PRO

Opinie na temat Łódek INFINITY bOAT:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Karpiowy Janusz
Bloger / Youtuber / Karpiarz
Mimo tego, że obecnie jestem częścią tego projektu to od samego początku użytkuję łódki zanętowe InfinityBoat jako zwykły użytkownik czyli zapalony karpiarz.

W tym roku odwiedziłem prawdę wiele różnych Polskich wód karpiowych poczynając od lokalnych stawików PZW przez zbiorniki komercyjne a wieńcząc na wielkich zaporówkach. Niezależnie od tego czy to woda mała czy duża zawsze musimy liczyć na wsparcie sprzętu, który w każdych warunkach pogodowych da sobie radę. Łódki zanętowe z serii INFINITYPRO to gwarancja niezawodności oraz wytrzymałości a osiągi jakie gwarantuje zaawansowana technologia umieszczana w naszych produktach zdecydowanie wybiega poza oczekiwania nawet najbardziej wymagających karpiarzy w Polsce i na świecie. Jestem przekonany, że pełna kompaktowość i wygoda, która jest obecnie na rynku niedostępna u większości producentów jest kluczem w dzisiejszym karpiowaniu. Bardzo wysoka bezawaryjność oraz pełne wsparcie serwisowe to kolejna zaleta, którą każdy z nas karpiarzy z pewnością doceni. Zasięg nawet do 900m, zoptymalizowane zarządzanie zasilaniem (co pozwala na bardzo długi czas pracy na akumulatorach) oraz wysokiej jakości odczyty kolorowej echosondy, którą zdecydowanie możemy porównać do innych przodujących na rynku to tylko ułamek zalet jakie prezentuje łódka zanętowa INFINITYPRO.

Zdecydowanie Polecam.
Daniel Kurzyński
Bloger / Youtuber / InfinityCarpTeam
m

UPGRADES & EXTRAS

– consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
– magna aliqua. Ut enim minim veniam, quis nostrud exercitation ullam
– laboris nisi ut aliquip ex ea comm Duis aute irure